Müşteri Hizmetleri

İade ve Değişim

İade ve Değişim Talebi Oluşturun
İade ve değişim işlemi için, ürünü havuzsan.com’a göndermeden önce "Sipariş Takibi" linkinden başvuru kaydında bulunmanız gereklidir.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
Faturanız firma adına düzenlenmişse siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
Siparişinizi havuzsan.com'a üye olarak tamamladıysanız, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Benim Sayfam" altında "Arıza/İade Takibi" sayfasından istediğiniz talebi seçiniz.
İşlem yapılmasını istediğiniz talebi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Ürünü iade veya değişim koşullarına uygun olarak hazırlayınız.
Ürün teslim alındığı haliyle kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak orijinal ambalajında fatura örneği ile gönderilmelidir.
Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için ürünü korumalı ambalaj ile gönderiniz.
Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bandı veya yazılar olmamalıdır. Bunların olması durumunda iade talebiniz onaylanmamaktadır.
Orijinal kutusu (eğer varsa) açılmış veya kullanılmış ürünlerin iade/değişimleri yetkili teknik servisten "ürün parçaları tam ve ürün tüm fonksiyonları ile çalışır durumdadır " raporu ile kabul edilmektedir.
Firmamızın anlaşmalı kargo şirketi Sürat Kargo’dur. Sürat kargo ile gönderimlerinizi yapabilirsiniz. 
Farklı kargo şirketleriyle gönderim yapmanız durumunda kargo ücreti tarafınıza aittir. Karşı ödemeli gönderilen ürünler teslim alınmamaktadır.


Ürün Değişimi;
Yetkili teknik servisten almış olduğunuz değişim raporunun orjinali veya ürünün firmamız tarafından değişim kabül onayı, faturanızın fotokopisi ve ürün değişim talebini içeren dilekçenizi anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. 


Ürün ve Para İadesi;
Yetkili teknik servisten almış olduğunuz değişim raporunun orjinali veya  ürünün firmamız tarafından iade kabül onayı, faturanızın nüshası ( şirket adına kesilmişse iade faturası) ve  ürün iade talebini içeren dilekçenizi anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo ile gönderebilirsiniz.
Satın alma işleminiz kredi kartı tek çekim veya taksitli olarak tamamlandıysa ücret iadeniz kredi kartınıza yapılmaktadır.
Satın alma işleminizi "Eft veya Havale" olarak tamamladıysanız, aynı banka hesap numaranıza ücret iadeniz yapılmaktadır.

                                 
 

 

  
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.